Speciální kamery


EZS kamery
Kamerové systémy
Kamerový systém HD-SDI
Kamery Axis
Levné alarmy
IP kamery s nahráváním
Kamerové systémy pro lihovary
Kamerové sety
Kvalita snímacího čipu
Kamerové systémy Frýdek
IPC kamery a montáž
Analog/IP kamery
AHD kamery 1080p
Montáž kamer
Typy kamer
Speciální kamery
Rozsáhlé kamerové systémy
Ostraha škol
Využití kamer
Kamerový systém pro měření teploty osob
Kamerový systém pro parkoviště
Proč kamery
Rozpozání SPZ
Bezpečnostní kamery
Kamery CCTV
Ochrana školy kamerami
Kamery v domě
Kamery ve firmě v Praze
CCTV v Praze
Spolehlivá firma na kamery

EZS kamery

Speciální kamery

Vysokorychlostní kamery

Speciální kamery podporují dnešní složité požadavky strojního vidění, které vyžadují vysokorychlostní, vysoce kvalitní kontrolu a měření. Tyto GigE kompatibilní modely představují nejnovější pokrok v této technologii strojního vidění. Vysokorychlostní kamery jsou určeny pro provoz v průmyslových výrobních procesů, nebo sledování hodně rychlých událostí jako je pozorování střel, šíření plynů nebo tlakové výbuchy. Zpomalené sledování nahraného záznamu usnadňuje analýzu, co se děje. M-Series speciální kamery lze snadno integrovat s řadou MX procesorů. Tím rozšiřují schopnosti vestavěných systému a rozšiřují jejich aplikační scénář.

Software na PC vytvoří zpomalené video, které se pak jednoduše prohlíží. Snímková frekvence takových kamer jsou až stovky tisíc snímků za jedinou sekundu. U každé kamery nastavíme vhodné rozlišení, při každém je také jiná snímková rychlost. Čím větší rozlišení, tím menší počet obrázků za sekundu. Takové vysokorychlostní kamerové systémy jsou precizní a kvalitou si v podstatě můžete být jistí. Vyrábí se v omezených sériích.

Skryté kamery

Speciální analogové kamery v miniaturním provedení doplňují nabídku standardních kamer. Jsou určeny pro montáž do interiéru. V nabídce je kamera pro skrytou montáž pracující v režimu den/noc, díky funkci Sense-Up v nočním režimu 1 - 256x dosahuje vynikající citlivosti až 0,0002 luxu. Zajímavou aplikaci nabízí analogová minikamera s fixním objektivem - používá se ve dveřích místo kukátka.

Dále se skryté kamery instalují třeba do PIR čidla, nebo za zrcadlo a podobně. Jako spíš hračky jsou kamery skryté v tužce nebo v hodinkách. Takové snímače ale neposkytují příliš kvalitní obraz. Záznamové médium je omezené pouze na několik hodin, takže reálné využití je pouze velice krátkodobé.

Otočné kamery

PTZ kamery ovládáte vždy na dálku. Po kabelu, ve kterém se vede video i napájení je přidána kabeláž pro přenos příkazů. Otáčení na kameře se ovládá jak dokola, tak nahorů a dolů. Většina profesionálních kamer také na dálku ovládá vzdálenost a ostření. PTZ bezpečnostní kamery instalujeme tam, kde je u kame vždy nějaká obsluha. Kamerové systémy Ostrava s ovládáním pak má smysl, protože kdykoli se člověk rozhodne, kam se kamera bud dívat a přiblíží si podezřelé situace.

Moderní kamerové bezpečnostní systémy také automaticky analyzují ntřeba dav, nebo kritické chování a dokážou sledovat pohybující se objekt. Ale vždy je nutné aby konkrétní situaci vyhodnil člověk.

Odolné kamery

Pevné kompaktní kamery do výbušného prostředí, vybavené výkonnou optikou a určené pro bezpečné a efektivní sledování v nebezpečných prostředích, jako jsou petrochemické a chemické závody. Kamery do výbušného prostředí mají certifikaci pro zónu 1 podle normy ATEX nebo pro prostředí třídy I, oddílu 1 podle normy NEC, což jsou nejpřísnější bezpečnostní standardy pro použití ve výbušném prostředí.

Výbušné prostředí se nachází ve složitých těžebních dolech, nebo v místnostech, kde se zpracovává výbušná látka jako benzín, nafta a podobně. Kamery ve výbušném prostředí odolaní jednak výbuchu, ale také vyšším teplotám. Extrémní teploty ale tyto kamery nepřekonají a rozbijí se.

Existují také kamerové kryty do výbušného prostředí. Díky tomu se může použít jakákoli bezpečnostní kamera v box provedení. Třeba kvalitní AHD kamery s Full HD obrazem. Kryty do výbušného prostředí jsou dost finančně náročné.

Kamery do vysokých teplot

Dodáme Vám také kamerové kryty, které ochrání bezpečnostní IP kamery v prostředí extrémních teplot. Tyto speciální kamerové kryty jsou vodou chlazené. Takže je nutné mít také přívod studené vody, čerpadlo a vše řádně utěsnit. Voda pak proudí před objektivem ve dvojitém skle a také v samotném krytu. Tím se ochlazuje vnitřní prostředí krytu a chrání tak kamery.

Kamerové kryty do vysokých teplot se dodávají právě jako komplexní dodávky včetně čerpadel. Kamerové bezpečnostní systémy pracují v naprosto všech prostředích a místech. Vždy najdeme řešení vhodné pro konkrétní případ a umístění kamerového systému.

Návštěvní kniha
Jméno
Vzkaz
Ochrana    Opište číslo z obrázku:        
Vzkazy:
Mimon82
Kamery jsme si dali na rodinný dům a konečně jsme na dovolené v klidu :)
Petra Hutnova
Ahoj, musim rict, ze kamerovy system nam hodne pomohl. Podarilo se nam usvedcit sousedy a konecne mame pokoj. Fakt sem rada ze jsme do toho penize dali, osvedcilo se to naprosto super.
Jenda
Musim rict, ze mame ted nove kamery a je to super. Muzu sledovat pres mobil co se okolo baraku deje. Fakt parada. Jednoduche sledovani pomoci bezpecnostnich kamer.
lupana velka
Ahoj, podívej se na www.alarmyskladem.cz nabídka je dobrá a hlavně super levná.
George
Kde se da koupit nejaky levny set ? Doporucite neco ? diky
Tonik
My mame doma alarm a rozhodně doporučuji. Posílá to na mobil smsky pokud se něco děje. Naštěsí u nás je klid :)
Romana
Chci alarm do bytu. Máte něco pro mě ? Chci něco jendouchého na ovládání a aby to moc nestálo. Zabezpečit potřebuju menší byt.

Kamerové systémy - antivandal kamery nelze je rozbít, jsou vhodné pro bytové domy apod. | Dodáváme kamerový systém na Slovensku, ochrana kanceláří, instalace alarmů | zabezpečení výrobních prostor, firem i kanceláří to je průmyslová televize, cenově dostupné zabezpečení | Kamerové systémy po celé ČR, kvalitní komponenty jsou základ úspěšného nasazení. | Sledování GPS kniha jízd šetří náklady na provoz vozového parku. | Kamerové systémy pro rodinný dům | Potřebujete malíře ? Malování Frýdek Místek používá kvalitní barvy a úklid je samozřejmost.