Kamerové sety


EZS kamery
Kamerové systémy
Kamerový systém HD-SDI
Kamery Axis
Levné alarmy
IP kamery s nahráváním
Kamerové systémy pro lihovary
Kamerové sety
Kvalita snímacího čipu
Kamerové systémy Frýdek
IPC kamery a montáž
Analog/IP kamery
AHD kamery 1080p
Montáž kamer
Typy kamer
Speciální kamery
Rozsáhlé kamerové systémy
Ostraha škol
Využití kamer
Kamerový systém pro měření teploty osob
Kamerový systém pro parkoviště
Proč kamery
Rozpozání SPZ
Bezpečnostní kamery
Kamery CCTV
Ochrana školy kamerami
Kamery v domě
Kamery ve firmě v Praze
CCTV v Praze
Spolehlivá firma na kamery

EZS kamery

Kamerové sety

Pro samostatnou instalaci je dobré se podívat na hotové kamerové sety. Tyto komplety jsou poskládány dohromady tak, že mají veškeré součásti pro provoz kamer. Většinou bude instalační sada obsahovat:
  • nahrávací zařízení
  • samotné bepečnostní kamery
  • napájecí zdroje pro kamery
  • konektory na kabeláž
  • kabel pro napájení i obraz
  • pevný disk pro ukládání záznamů


Pokud se rozhodnete pro jeden ze samoinstalačních balíčků, můžete si kamerové systémy nainstalovat zcela sami. Sada má veškeré komponenty, které jsou nutné pro zprovoznění kamer a hlídání majetku. Při samotném výběru kamerového set si nejprve musíte rozmyslet, kolik kamer potřebujete. Kamerové sety se dodávají ve variantách se dvěma, čtyřmi nebo osmi bezpečnostními kamerami. Důležitý je typ kamerového systému. Vyberete si podle typu a kvality kamer, ale i záznamového zařízení. Na výběr jsou následující typy kamerových setů:


  • analogové kamerové sety - standardní analogové kamery, nejmenší rozlišení, ale jsou nejlevnější
  • IP kamerové sety - kamery s rozlišením 1,3 Mpix až 5 Mpix, velmi kvalitní obraz, dražší kamery
  • HD-SDI kamerové sety - kamery s rozlišením 2 Mpix, cenově dostupné, ale není možnost většího rozlišení kamer


Před samotnou koupí se ještě ujistěte, že máte v kamerovém setu veškeré potřebné komponenty, nezapomeňte na pevný disk, případně také monitor. Jestliže chcete Váš systém sledovat na Vašem počítači, nebo na mobilu nebo tabletu přes internet, tak není monitor potřeba. Stačí připojit k internetu a sledovat vše vzdáleně. Jakmile máte kamerový set objednaný, můžeme se vrhnout na instalaci.

Nejprve ze všeho je dobré si promyslet, jaká bude trasa kabeláž. Nebudete muset řešit vše až bude příliš pozdě. Především je dobré vymyslet si, kde uděláte otvory pro kabel, který půjde do venkovních prostorů. Při natažení kabeláže si vždy nechte rezervu u samotného umístění kamery.

Bude se to hodit při tom, když se bude nastavovat snímaná oblast. Jakmile bude kabeláž připravena, nainstaluje na koncích kabelu konektory pro kamery. Samozřejmě na obou stranách kabelu. Nejprve se pokusíme zapnout první kameru, takže zapojíme napájení a konektory připojíme k bezpečnostní kameře. Dále zapneme nahrávací zařízení. Do něj nejprve nainstalujeme pevný disk pro nahrávání video záznamů. Jakmile máme záznamové zařízení zapnuté, připojíme první zprovozněnou kameru. Zkontrolujte obraz a pokud nebude to, co očekáváte, kameru posuňte jinam na lepší místo. K tomu se hodí kabeláž navíc, kterou jste nechali na konci kabelu u kamery. Pokud kamery nemají možnost nastavení zoomu, tedy nemají varifokální objektiv, je důležitá pozice k tomu, aby kamera zabírala požadovaný prostor. Postupně tak zapojíme další kamery a zprovozníme celý kamerový systém.

Po zprovoznění všech kamer je nutné nastavit samotné nahrávací zařízení. Důležité je nejprve nastavit kvalitu záznamu, ideálně na největší. Největší kvalita na druhou stranu zabere hodně místa na HDD, takže se vleze méně záznamu. Dále musíte nastavit režim nahrávání, třeba jenom když je detekován pohyb nebo podle kalendáře. Jako poslední věc je vhodné záznamové zařízení připojit na internet a nastavit sledování na mobilním telefonu, nebo na jiném PC. Díky tomu budete v obraze vždy a všude. Můžete skloubit také GPS sledování vozidel s kamerovým systémem, kdy na vlastním telefonu uvidíte co se děje v autě. Úplně na závěr si nastavte heslo na kamerový systém, aby byl chráněný.

Návštěvní kniha
Jméno
Vzkaz
Ochrana    Opište číslo z obrázku:        
Vzkazy:
Mimon82
Kamery jsme si dali na rodinný dům a konečně jsme na dovolené v klidu :)
Petra Hutnova
Ahoj, musim rict, ze kamerovy system nam hodne pomohl. Podarilo se nam usvedcit sousedy a konecne mame pokoj. Fakt sem rada ze jsme do toho penize dali, osvedcilo se to naprosto super.
Jenda
Musim rict, ze mame ted nove kamery a je to super. Muzu sledovat pres mobil co se okolo baraku deje. Fakt parada. Jednoduche sledovani pomoci bezpecnostnich kamer.
lupana velka
Ahoj, podívej se na www.alarmyskladem.cz nabídka je dobrá a hlavně super levná.
George
Kde se da koupit nejaky levny set ? Doporucite neco ? diky
Tonik
My mame doma alarm a rozhodně doporučuji. Posílá to na mobil smsky pokud se něco děje. Naštěsí u nás je klid :)
Romana
Chci alarm do bytu. Máte něco pro mě ? Chci něco jendouchého na ovládání a aby to moc nestálo. Zabezpečit potřebuju menší byt.

Kamerové systémy - antivandal kamery nelze je rozbít, jsou vhodné pro bytové domy apod. | Dodáváme kamerový systém na Slovensku, ochrana kanceláří, instalace alarmů | zabezpečení výrobních prostor, firem i kanceláří to je průmyslová televize, cenově dostupné zabezpečení | Kamerové systémy po celé ČR, kvalitní komponenty jsou základ úspěšného nasazení. | Sledování GPS kniha jízd šetří náklady na provoz vozového parku. | Kamerové systémy pro rodinný dům | Potřebujete malíře ? Malování Frýdek Místek používá kvalitní barvy a úklid je samozřejmost.