IPC kamery a montáž


EZS kamery
Kamerové systémy
Kamerový systém HD-SDI
Kamery Axis
Levné alarmy
IP kamery s nahráváním
Kamerové systémy pro lihovary
Kamerové sety
Kvalita snímacího čipu
Kamerové systémy Frýdek
IPC kamery a montáž
Analog/IP kamery
AHD kamery 1080p
Montáž kamer
Typy kamer
Speciální kamery
Rozsáhlé kamerové systémy
Ostraha škol
Využití kamer
Kamerový systém pro měření teploty osob
Kamerový systém pro parkoviště
Proč kamery
Rozpozání SPZ
Bezpečnostní kamery
Kamery CCTV
Ochrana školy kamerami
Kamery v domě
Kamery ve firmě v Praze
CCTV v Praze
Spolehlivá firma na kamery

EZS kamery

IPC kamery a montáž

Moderní kontrola majetku se provádí pomocí kamer a zabezpečovacího zařízení. Každý z nás má mobilní telefon, takže není problém sledovat veškeré dění ve střeženém objektu online. Zabezpečovací zařízení kontroluje pohyb a neautorizovaný vstup do objektu. Pokud dojde k detekci pohybu a alarm je zastřežený, okamžitě se pošle hlášení na mobilní telefon nebo na pult centralizované ochrany. Uživatel nebo služba na PCO se může okamžitě podívat přes kamerové systémy, co se v objektu děje. Díky připojení kamer přes internet je kontrola okamžitá.

Pokud tedy přijde oznámení o pohybu v objektu, přes mobilní telefon se podíváte na bezpečnostní kamery a můžete třeba zavolat policii nebo jet na místo vše zkontrolovat. Obrovská výhoda je rychlost, kdy od detekce pohybu k prohlédnutí kamer potřebujete pouze několik sekund. V dnešní době se instalují hlavně IP kamerové systémy Frýdek-Místek. Určitě vždy doporučujeme využít existujícího rozvodu počítačové sítě, důležité je promyslet jaké všechny prostory potřebujeme kontrolovat a podle toho určit počet kamer. Stačí přitáhnout kabely od kamery k nejbližšímu přípojnému bodu v síti.

Ze zkušenosti doporučuji naplánovat si montáž dopředu. Rozmyslete si nejprve, kudy půjde kabeláž. Nebude vadit, že někde budou lišty ? Nebo raději vše zabudovat do stěny ? To jsou důležité otázky, které je třeba při plánování zohlednit. Po roztahání kabeláže je dobré vyzkoušet obraz z kamer nanečisto, tedy bez toho aniž by se IP kamery montovaly na své místo. Podle skutečného obrazu pak přesně umístíte každou bezpečnostní kameru. Obrovskou výhodou jsou ale kamery s varifokálním objektivem. Kameru nainstalujete na libovolné místo a díky možnosti nastavení zoomu a menšího úhlu pak zaměříte pouze přesně oblast, kterou chcete snímat. Je tedy daleko lepší koupit varifokální kameru i s menším rozlišením než fixní kameru s vyšším rozlišením. Nebudete totiž nesmyslně kontrolovat místo, které není potřeba - typicky oblohu, podlahu, stěny apod. Určitě tedy při plánování umístění kamer i jejich typu tedy vždy zvolte varifokální kamery.

IP kamery mají kvalitní obraz a velké rozlišení. Analogové kamerové systémy jsou již na ústupu. Moderní IP kamery se vyrábí v provedení IPC. Tento typ kamer podporují přenosové protokoly ONVIF a RTSP. Velkou výhodou IPC kamer je nízká cena, která se přibližuje analogovým kamerám. Jedna IPC kamera má rozlišení jako zhruba 4 analogové kamery. Po instalaci a zapojení kamery se nainstaluje na počítač také speciální program, který všechny kamery automaticky najde. Pomocí tohoto programu se pak IP kamery nastaví, přiřadí se správná IP adresa a ostatní parametry počítačové sítě. Poté je již možné se připojit ke kamerám pomocí internetového prohlížeče a zkontrolovat obraz. Ten, kdo se vyzná v počítačové síti zvládne pravděpodobně nastavení samostatně. Klidně se můžete poradit s někým, kdo se v počítačích vyzná, protože je zapotřebí mít poměrně dost znalostí.

Po nainstalovaní a nastavení IPC kamer je další krok, kam video nahrávat. O to se postará nahrávací zařízení. Záznam z kamerového systému se nahrává na speciální NVR - digitální nahrávací zařízení, nebo je možné použít počítač. IPC kamery tedy následně nastavíte tak, že video z kamer se bude ukládat nonstop, nebo při detekci pohybu. Nahrávací zařízení umožní přístup na kamery přes internet, takže je opět nutné nastavení tak, aby vše fungovalo ve Vaší počítačové síti. Jako poslední krok si nainstalujte do mobilního telefonu klientský software, pomocí kterého je možné kamery sledovat. Pouze stiskem tlačítka během pár sekund vidíte obraz z bezpečnostních kamer.

Postup instalace kamerového systému je snadný pro někoho, kdo se v počítačích vyzná. Pokud to není Váš případ, doporučujeme se spolehnout na montážní profesionální společnost, která instalaci kamerového systému Frýdek-Místek a zabezpečovacího systému provede. Dostanete také záruku na provedení a funkčnost. Když bude problém, stačí oznámit potíže a o zbytek se postarají proškolení technici. Výběr postupu instalace je tak na Vás, kdo si troufne sám, nebo využije služeb montážní firmy.

Návštěvní kniha
Jméno
Vzkaz
Ochrana    Opište číslo z obrázku:        
Vzkazy:
Mimon82
Kamery jsme si dali na rodinný dům a konečně jsme na dovolené v klidu :)
Petra Hutnova
Ahoj, musim rict, ze kamerovy system nam hodne pomohl. Podarilo se nam usvedcit sousedy a konecne mame pokoj. Fakt sem rada ze jsme do toho penize dali, osvedcilo se to naprosto super.
Jenda
Musim rict, ze mame ted nove kamery a je to super. Muzu sledovat pres mobil co se okolo baraku deje. Fakt parada. Jednoduche sledovani pomoci bezpecnostnich kamer.
lupana velka
Ahoj, podívej se na www.alarmyskladem.cz nabídka je dobrá a hlavně super levná.
George
Kde se da koupit nejaky levny set ? Doporucite neco ? diky
Tonik
My mame doma alarm a rozhodně doporučuji. Posílá to na mobil smsky pokud se něco děje. Naštěsí u nás je klid :)
Romana
Chci alarm do bytu. Máte něco pro mě ? Chci něco jendouchého na ovládání a aby to moc nestálo. Zabezpečit potřebuju menší byt.

Kamerové systémy - antivandal kamery nelze je rozbít, jsou vhodné pro bytové domy apod. | Dodáváme kamerový systém na Slovensku, ochrana kanceláří, instalace alarmů | zabezpečení výrobních prostor, firem i kanceláří to je průmyslová televize, cenově dostupné zabezpečení | Kamerové systémy po celé ČR, kvalitní komponenty jsou základ úspěšného nasazení. | Sledování GPS kniha jízd šetří náklady na provoz vozového parku. | Kamerové systémy pro rodinný dům | Potřebujete malíře ? Malování Frýdek Místek používá kvalitní barvy a úklid je samozřejmost.