Proč kamery


EZS kamery
Kamerové systémy
Kamerový systém HD-SDI
Kamery Axis
Levné alarmy
IP kamery s nahráváním
Kamerové systémy pro lihovary
Kamerové sety
Kvalita snímacího čipu
Kamerové systémy Frýdek
IPC kamery a montáž
Analog/IP kamery
AHD kamery 1080p
Montáž kamer
Typy kamer
Speciální kamery
Rozsáhlé kamerové systémy
Ostraha škol
Využití kamer
Kamerový systém pro měření teploty osob
Kamerový systém pro parkoviště
Proč kamery
Rozpozání SPZ
Bezpečnostní kamery
Kamery CCTV
Ochrana školy kamerami
Kamery v domě
Kamery ve firmě v Praze
CCTV v Praze
Spolehlivá firma na kamery
Kamery ve firmě

EZS kamery

Proč kamery

Jaký je důvod pořídit si kamerový systém domů nebo do firmy?

Jedním z hlavních doplňkových zabezpečení k EZS (Elektronický zabezpečovací systém nebo také Elektronická zabezpečovací signalizace) jsou kamerové systémy. Přesto že se jedná o jeden z nejlepších doplňkových systémů zabezpečení, stále se najde množství lidí a firem, které možností těchto systému nevyužívají.

V praxi dokázaná účinnost těchto systémů pro zajištění důkazních materiálů je důvodem, proč po těchto systémech sahá stále více lidí a firem. Díky rozmachu této technologie došlo k její zlevnění, technologickému vývoji a miniaturizaci. V dnešní době již také mnoho řidičů používá např. palubní kamery, které by se nikdy nevyvinuly nebýt rozmachu prodeje a vývoje standardních kamerových systémů. Lidé již dávno poznali výhody důkazních materiálů pro kamerové systémy Ostrava a to nejen pro policii, soudní moc nebo pojišťovnu při ochraně majetku, ale také při důkazním řízení např. u dopravní nehody.

Stále spousta lidí a firem spoléhá na kamerové systémy, které budují města, obce případně vlastníci průmyslových areálů nebo sousedé. Bohužel málo kdo si uvědomuje, že tyto systémy nevidí všude a ne vždy jdou technologicky s dobou. Není vyjímkou, že nebývají pravidelně kontrolovány majiteli či správci a proto se stává, že záznam v případě potřeby není k dispozici.

Pro zabezpečení sledování firemních prostor uvnitř a venku pro kontrolu BOZP případně manipulace se svěřeným materiálem či zbožím je kamerový systém Ostrava nenahraditelné. Firmy mohou mít vstupní systémy do uzavřených oblastí, ale vždy je lepší mít také záznam obrazu, na kterém lze zpětně provést kontrolu zda do daných prostor vstoupil opravdu ten, kdo se použil přístupový systém. Kamery lze s úspěchem používat pro kontroly obchůzek, průchodů, požární ochrany, dodržování bezpečnosti práce, manipulace se zbožím a materiálem případně svěřeným nářadím apod.

Z hlediska legislativy nelze zaměstnance sice sledovat, ale při ztrátě majetku, zboží, pracovním úrazu apod. je záznam z těchto kamer nepostradatelný pro obhajobu firmy. Jedno z mnoha dalších použití je monotoring příjezdových cest, parkovišť apod. včetně snímání SPZ a typu automobilů pro statistické nebo vytěžovací účely.

Kamerový systém je ale také velmi vhodné k ochraně rodinných domů, chat, velkých bytových domů nebo komplexů. Tyto kamery nenahraditelným způsobem mohou monitorovat stupy do domu, sklepů, okolí domu, fasády, přístupové dveře a vrata nebo další potřebné oblasti. V případě krádeže nebo poškození lze vyhodnotit pohyb osob v dané oblasti a případně přímo zachytit konkrétního útočníka.

Nelze nezmínit, že dnešní kamerové systémy dokáží již mnohem více než jen nahrávat obraz, ale stále je nelze plnohodnotně používat jako zabezpečení bez obsluhujícího personálu. Kamery dokáží obsluhu upozornit na podezřelé jednání, na pohyb či shlukování osob, zmizení nebo naopak přibytí předmětu ve sledované oblasti apod. ale konečnou akci musí provést vždy člověk.

V neposlední řadě je potřeba si uvědomit, že se jedná o elektronické zařízení a proto je potřeba provádět pravidelnou kontrolu a servis, jinak nebude kamerový systém fungovat jak má a v důsledku toho nemusí být požadovaný záznam dostupný v případě potřeby.

Návštěvní kniha
Jméno
Vzkaz
Ochrana    Opište číslo z obrázku:        
Vzkazy:
Mimon82
Kamery jsme si dali na rodinný dům a konečně jsme na dovolené v klidu :)
Petra Hutnova
Ahoj, musim rict, ze kamerovy system nam hodne pomohl. Podarilo se nam usvedcit sousedy a konecne mame pokoj. Fakt sem rada ze jsme do toho penize dali, osvedcilo se to naprosto super.
Jenda
Musim rict, ze mame ted nove kamery a je to super. Muzu sledovat pres mobil co se okolo baraku deje. Fakt parada. Jednoduche sledovani pomoci bezpecnostnich kamer.
lupana velka
Ahoj, podívej se na www.alarmyskladem.cz nabídka je dobrá a hlavně super levná.
George
Kde se da koupit nejaky levny set ? Doporucite neco ? diky
Tonik
My mame doma alarm a rozhodně doporučuji. Posílá to na mobil smsky pokud se něco děje. Naštěsí u nás je klid :)
Romana
Chci alarm do bytu. Máte něco pro mě ? Chci něco jendouchého na ovládání a aby to moc nestálo. Zabezpečit potřebuju menší byt.

Kamerové systémy - antivandal kamery nelze je rozbít, jsou vhodné pro bytové domy apod. | Dodáváme kamerový systém na Slovensku, ochrana kanceláří, instalace alarmů | zabezpečení výrobních prostor, firem i kanceláří to je průmyslová televize, cenově dostupné zabezpečení | Kamerové systémy po celé ČR, kvalitní komponenty jsou základ úspěšného nasazení. | Sledování GPS kniha jízd šetří náklady na provoz vozového parku. | Kamerové systémy pro rodinný dům | Potřebujete malíře ? Malování Frýdek Místek používá kvalitní barvy a úklid je samozřejmost.