Kamerový systém pro parkoviště


EZS kamery
Kamerové systémy
Kamerový systém HD-SDI
Kamery Axis
Levné alarmy
IP kamery s nahráváním
Kamerové systémy pro lihovary
Kamerové sety
Kvalita snímacího čipu
Kamerové systémy Frýdek
IPC kamery a montáž
Analog/IP kamery
AHD kamery 1080p
Montáž kamer
Typy kamer
Speciální kamery
Rozsáhlé kamerové systémy
Ostraha škol
Využití kamer
Kamerový systém pro měření teploty osob
Kamerový systém pro parkoviště
Proč kamery
Rozpozání SPZ
Bezpečnostní kamery
Kamery CCTV
Ochrana školy kamerami
Kamery v domě
Kamery ve firmě v Praze
CCTV v Praze
Spolehlivá firma na kamery

EZS kamery

Kamerový systém pro parkoviště

Kamerový systém pro parkoviště

Kontrolu příjezdu na parkoviště, ale také celé plochy zajistí kvalitní kamerový systém Ostrava. Protože zákazníci chtějí, aby jejich vozidla byla řádně pod dohledem, každé parkoviště nebo parkovací dům vybavený kamerovým systém zvyšuje šanci ne větší profit a zisk. Kamerový systém Ostrava hlídá objekt parkoviště už od jeho vjezdu. Ideálně rozpozná SPZ vozidla a uloží si ji do interní databáze. Poté je auto hlídané celou cestu až na parkovací místo, díky pokrytí prostoru bezpečnostními kamerami.

Majitel vozu jej může v klidu nechat zaparkované na parkovišti nebo v parkovacím domě. Po příchodu pak může v klidu odjet, protože při výjezdu jej opět naskenuje rozpoznávání SPZ vozidel. Protože už je SPZ známá v systému a majitel vozidla zaplatil parkovné, brána se mu při výjezdu automaticky otevře. Velice pohodlné a spolehlivé. Nemusí být přítomna obsluha, protože pokud by z libovolného důvodu nebyla SPZ rozpoznána, bude možné naskenovat parkovací lístek na výjezdu v automatu. Někdy se totiž může stát, že rozpoznání SPZ nerozezná značku. Je to především u značek, které nemají reflexní vrstvu, jsou překryté nebo špinavé.

Celé prostory pro parkoví dům střeží kamerové systémy Ostrava. Pokud by náhodou došlo k poničení auta například jiným autem nebo vandalem, bude to krásně vidět. Také proto, že kamery mají noční vidění, takže zabezpečení prostoru je celodenní. Pokud bude malé osvětlení prostoru, přepne se kamera do černobílého režimu a obraz bude krásně vidět. Celkový prostor tak bude kompletně pod dozorem dle potřeby.

Parkoviště je také potřeba hlídat pomocí zabezpečovacího systému, to udělá zabezpečovací alarm Ostrava. Pro venkovní střežení perimetru se instalují infra bariéry, které vysílají paprsky mezi sebou a pokud je někdo přeruší, vyhlásí se poplach. Protože je nutné pokrýt větší prostor, aby se nedala infra bariéra přeskočit, je nutné instalovat dvě nad sebou. Pak je systém bezpečný a ochrana perimetru bude dobře fungovat. Zabezpečovací systém není problém instalovat také s bezdrátovými komponentami a nemusí se tak tahat kabeláž. Délka bezdrátového přenosu je přes několik zdí nebo ve volném prostoru až 100 metrů.

Bezpečnostní systém společně s kamerovým systém zajistí kontrolu a bezpečnost pro zaparkované auta pro všechny typy parkovišť a parkovacích domů. Například stáhnutí záznamu z kamerového systému je otázka chvilky a jde také online přes internet, pokud jej máte k dispozici v místě nahrávacího zařízení. V mobilním telefonu budete mít aplikaci, přes kterou se dostanete na aktuální obraz ze sledovaných prostor a také do záznamu videa z minulosti.

Návštěvní kniha
Jméno
Vzkaz
Ochrana    Opište číslo z obrázku:        
Vzkazy:
Mimon82
Kamery jsme si dali na rodinný dům a konečně jsme na dovolené v klidu :)
Petra Hutnova
Ahoj, musim rict, ze kamerovy system nam hodne pomohl. Podarilo se nam usvedcit sousedy a konecne mame pokoj. Fakt sem rada ze jsme do toho penize dali, osvedcilo se to naprosto super.
Jenda
Musim rict, ze mame ted nove kamery a je to super. Muzu sledovat pres mobil co se okolo baraku deje. Fakt parada. Jednoduche sledovani pomoci bezpecnostnich kamer.
lupana velka
Ahoj, podívej se na www.alarmyskladem.cz nabídka je dobrá a hlavně super levná.
George
Kde se da koupit nejaky levny set ? Doporucite neco ? diky
Tonik
My mame doma alarm a rozhodně doporučuji. Posílá to na mobil smsky pokud se něco děje. Naštěsí u nás je klid :)
Romana
Chci alarm do bytu. Máte něco pro mě ? Chci něco jendouchého na ovládání a aby to moc nestálo. Zabezpečit potřebuju menší byt.

Kamerové systémy - antivandal kamery nelze je rozbít, jsou vhodné pro bytové domy apod. | Dodáváme kamerový systém na Slovensku, ochrana kanceláří, instalace alarmů | zabezpečení výrobních prostor, firem i kanceláří to je průmyslová televize, cenově dostupné zabezpečení | Kamerové systémy po celé ČR, kvalitní komponenty jsou základ úspěšného nasazení. | Sledování GPS kniha jízd šetří náklady na provoz vozového parku. | Kamerové systémy pro rodinný dům | Potřebujete malíře ? Malování Frýdek Místek používá kvalitní barvy a úklid je samozřejmost.