Warning: fread() [function.fread]: Length parameter must be greater than 0 in /mnt/data/accounts/s/sikur/data/www/ezs-kamery.cz/index.php on line 45
EZS kamery - Bezpečnostní kamery
Bezpečnostní kamery


EZS kamery
Kamerové systémy
Kamerový systém HD-SDI
Kamery Axis
Levné alarmy
IP kamery s nahráváním
Kamerové systémy pro lihovary
Kamerové sety
Kvalita snímacího čipu
Kamerové systémy Frýdek
IPC kamery a montáž
Analog/IP kamery
AHD kamery 1080p
Montáž kamer
Typy kamer
Speciální kamery
Rozsáhlé kamerové systémy
Ostraha škol
Využití kamer
Kamerový systém pro měření teploty osob
Kamerový systém pro parkoviště
Proč kamery
Rozpozání SPZ
Bezpečnostní kamery
Kamery CCTV
Ochrana školy kamerami
Kamery v domě
Kamery ve firmě v Praze
CCTV v Praze
Spolehlivá firma na kamery
Kamery ve firmě
IP kamera a ochrana parkování

EZS kamery

Bezpečnostní kamery

Kamerový systém

dnes patří k běžnému zabezpečení

Kamery se staly během posledních let naprosto běžnou součástí našich životů. Narazíme na ně denně alespoň několikrát a už je vlastně ani nevnímáme. Zkuste někdy zvednout hlavu a podívat se, kolik jich kolem nás je. V rámci zabezpečení vlastní rodiny a majetku si je dnes mnoho lidí instaluje i ke svým nemovitostem. Jaké kamerové systémy se dnes používají? A jak poznat ten nejlepší pro nás?

Proč si pořídit kamerový systém?

Dnes je naprosto běžné si na dům kamerový systém nainstalovat. Pokud totiž dojde k nějaké nekalé činnosti na vašem pozemku, který kamera zabírá, máte záznam. Ochrana zdraví a majetku je totiž vaším právem a právě kamerový systém je k tomuto účelu stvořen. Vybírat si můžete z několika typů tak, aby kamerový systém vyhovoval přímo vašim požadavkům.

Typy kamerových systémů:

  • Analog HD (AHD) technologie

Klasická technologie, která dokáže vyhovět nenáročnému uživateli. Zabezpečení okolo domu zvládne hravě, však právě pro rodinné domy či chaty a dokonce i malé firmy je doporučována. Poměrně nízká cena a snadná instalace jsou také velkým plusem. Obraz nemá tak vysoké rozlišení, ale je dostačující, obličeje ale nemusí dobře rozlišit. Maximální hodnota FPS (počet snímků za vteřinu) je 25. Lidskému oku pro plynulý obraz by stačilo 15 FPS, tudíž i zde běžně postačí. Je omezena kabelem, tedy jeho délkou. Pro zobrazení v mobilu to ale nevadí. Mobilní telefon je třeba propojit se záznamovým zařízením, takže máte přístup k nahrávkám.

  • IP kamery

Moderní verze je IP kamerový systém Brno. Jejich nákladnost postupně klesá a připojení se zjednodušuje, proto se stávají součástí zabezpečení i v běžných domácnostech. U novostaveb je už dnes počítáno s přípravami k instalaci právě těchto IP systémů. Kromě toho, že mají přímé spojení do vašeho mobilu bez prostřednictví záznamového zařízení, mají také funkce inteligentní analýzy. Dokáží vyvolat poplach při vstupu do záběru nebo při zmizení objektu v oku kamery. Umí také přečíst SPZ a dají vám vědět, když je někdo poničí nebo zakryje. A to i v případě, že mají přerušenou kabeláž.

  • Bezdrátové wifi systémy

Jsou nejspíš budoucností bezpečnostních systémů, ale v oblasti domácího zabezpečení se ještě moc nepoužívají. Pokud nelze použít ani analogový ani IP systém, pak se přistoupí k bezdrátovému, ale samozřejmě není problém si ho pořídit. Jejich rozšiřování bude nejspíš rychlé, jelikož bezdrátové připojení je velmi oblíbené ve všech oblastech technologií.

Výběr samotný

Rozhodně se nebojte to probrat s nějakým odborníkem. Dopředu je dobré vědět nejen co chceme zabezpečit. Zjistěte si, jestli máte zabudovanou datovou nebo analogovou kabeláž, srovnejte si vaše požadavky. Je také dobré popřemýšlet, zda chtít kamery s detekcí pohybu. Mohou být nastaveny tak, že nahrávají pouze v případě pohybu v zorném poli kamery. Ušetří vám to mnoho místa na disku. IP kamery potřebují daleko větší prostor na nahrávky než analogový systém.

Malé kamery

Někdy není třeba instalovat celý systém a dokonce i kamera se záznamem je trochu zbytečná. V takových případech je možné použít jinou formu kamery. Bývá to domovní zvonek s kamerou nebo dveřní kamera. Není výjimkou ani použití domácích skrytých kamer. Například při sledování chůvy nebo dětí, když jsou doma sami.

Návštěvní kniha
Jméno
Vzkaz
Ochrana    Opište číslo z obrázku:        
Vzkazy:
Mimon82
Kamery jsme si dali na rodinný dům a konečně jsme na dovolené v klidu :)
Petra Hutnova
Ahoj, musim rict, ze kamerovy system nam hodne pomohl. Podarilo se nam usvedcit sousedy a konecne mame pokoj. Fakt sem rada ze jsme do toho penize dali, osvedcilo se to naprosto super.
Jenda
Musim rict, ze mame ted nove kamery a je to super. Muzu sledovat pres mobil co se okolo baraku deje. Fakt parada. Jednoduche sledovani pomoci bezpecnostnich kamer.
lupana velka
Ahoj, podívej se na www.alarmyskladem.cz nabídka je dobrá a hlavně super levná.
George
Kde se da koupit nejaky levny set ? Doporucite neco ? diky
Tonik
My mame doma alarm a rozhodně doporučuji. Posílá to na mobil smsky pokud se něco děje. Naštěsí u nás je klid :)
Romana
Chci alarm do bytu. Máte něco pro mě ? Chci něco jendouchého na ovládání a aby to moc nestálo. Zabezpečit potřebuju menší byt.

Kamerové systémy - antivandal kamery nelze je rozbít, jsou vhodné pro bytové domy apod. | Dodáváme kamerový systém na Slovensku, ochrana kanceláří, instalace alarmů | zabezpečení výrobních prostor, firem i kanceláří to je průmyslová televize, cenově dostupné zabezpečení | Kamerové systémy po celé ČR, kvalitní komponenty jsou základ úspěšného nasazení. | Sledování GPS kniha jízd šetří náklady na provoz vozového parku. | Kamerové systémy pro rodinný dům | Potřebujete malíře ? Malování Frýdek Místek používá kvalitní barvy a úklid je samozřejmost.