Ostraha škol


EZS kamery
Kamerové systémy
Kamerový systém HD-SDI
Kamery Axis
Levné alarmy
IP kamery s nahráváním
Kamerové systémy pro lihovary
Kamerové sety
Kvalita snímacího čipu
Kamerové systémy Frýdek
IPC kamery a montáž
Analog/IP kamery
AHD kamery 1080p
Montáž kamer
Typy kamer
Speciální kamery
Rozsáhlé kamerové systémy
Ostraha škol
Využití kamer
Kamerový systém pro měření teploty osob
Kamerový systém pro parkoviště
Proč kamery
Rozpozání SPZ
Bezpečnostní kamery
Kamery CCTV
Ochrana školy kamerami
Kamery v domě
Kamery ve firmě v Praze
CCTV v Praze
Spolehlivá firma na kamery

EZS kamery

Ostraha škol

Kamerové systémy na školách

Chránit naše děti, především po poslednéch událostech je stále důležitější a nutnější. Proto je velká otázka, zda instalovat kamerové bezpečnostní systémy na školách. Na jednu stranu proč ne ? Kamerový bezpečnostní systém ochrání vždy ráno, když děti chodí do školy a veškerý prostor a všechny kdo do prostor a budov ve školním areálu přijdou.

Pro větší areály vysokoškolských kolejí nebo kampusů je problém složitější. Samotný kamerový bezpečnostní systém musí být hodně rozsáhlý, počet IP kamer je i několik stovek. To už je velmi mnoho na to, aby jeden člověk mohl sledovat veškeré dění a podezřelou aktivitu mohl dále řešit.

Díky tomu je nutné zaintegrovat do kamerových systémů také expertní detekční systémy. To například znamená, že velmi výkonný počítačový systém kontroluje pohyb a analyzuje obraz ze všech kamer připojených v systému. Výkonná analýza využije vyhodnocení chování objektů. Poměrně snadno a levně je možné řešit pomocí bezpečnostních kamer třeba vytvoření davu nebo třeba přiblížení člověka do nepovolených oblastí. Ihned se živý obraz z bezpečnostní kamery objeví na hlavním monitoru a operátor kamerového systému rozhodne, zda volat policii nebo místní pořádkovou službu. Informace také na webu www.videocctv.cz.

Pokročilá analýza obrazu umí také vyhodnotit podezřelé chování. Když dojde k potyčce několika lidí i to umí kamerové systémy detekovat. Dále se taky hodí vyhodnocení obličejů a jejich detekce. Rozsáhlý systém kamerového systému ve škole může mít databázi nezvaných hostů. Kamerový systém u vchodu automaticky okamžitě detekuje veškereé přicházející lidi a když nalezne podezřelou osobu, která je v databázi, vyvolá se poplach. Strážný zasáhne a osobu dovnitř nepustí. To se hodí v případech, kdy se může narušená osoba nezvaně přijít do objektu.

Přístupový systém

Ne vše je ale černobílé. Samotné kamerové systémy Ostrava ochrání pouze daný sledovaný perimetr. Bez expertních funkcí je navíc docela obtížné jeho provozování a operátoři musí být hodně ve střehu. Proto je extrémně důležité kamerový systém doplnit také přístupovým systémem. Každý žák nebo učitel bude mít svou osobní kartu, kterou se vždy prokáže u vstupního terminálu. Po ověření identity se otevřou dveře.

Tím se ale mohou u dveří tvořit fronty. Jedny dveře a jeden přístupový terminál je málo. Doporučujeme instalovat několik vstupů a několik přístupových terminálů. Vchod do objektu Vám také omezíme pomocí nerezového zábradlí. Tím se přesně určí proud osob a kudy prochází. Zjednoduší se identifikace, pokud není k dispozici kamerový systém s experními systémy a automatickou detekcí osob.

Otvírání dveří

Identifikační karta nemusí otvárat pouze hlavní vchod do školy a kampusu. Přístupové čtečky nainstalujeme také ke každým dveřím u učeben a kabinetů. Každý se musí prokázat u každých dveří a tím je naprosto ideálně kontrolávno, kdo kdy kam může jít a vstoupit. Potíž jsou otevření dveře. Pokud někdo nechá otevřené dveře, může jimi prostoukit kdokoli. Proto je nutno důsledně zavírat a na každé dveře namontovat automatický zavírač.

Závěr

Není snadné školu ochránit. Jedná se o komplexní soubor opatření jak organizačních tak technických. Pokud je zapotřebí střežit velký a rozsáhlý objekt, vždy pro Vás připravíme analýzu možných rizik.Návštěvní kniha
Jméno
Vzkaz
Ochrana    Opište číslo z obrázku:        
Vzkazy:
Mimon82
Kamery jsme si dali na rodinný dům a konečně jsme na dovolené v klidu :)
Petra Hutnova
Ahoj, musim rict, ze kamerovy system nam hodne pomohl. Podarilo se nam usvedcit sousedy a konecne mame pokoj. Fakt sem rada ze jsme do toho penize dali, osvedcilo se to naprosto super.
Jenda
Musim rict, ze mame ted nove kamery a je to super. Muzu sledovat pres mobil co se okolo baraku deje. Fakt parada. Jednoduche sledovani pomoci bezpecnostnich kamer.
lupana velka
Ahoj, podívej se na www.alarmyskladem.cz nabídka je dobrá a hlavně super levná.
George
Kde se da koupit nejaky levny set ? Doporucite neco ? diky
Tonik
My mame doma alarm a rozhodně doporučuji. Posílá to na mobil smsky pokud se něco děje. Naštěsí u nás je klid :)
Romana
Chci alarm do bytu. Máte něco pro mě ? Chci něco jendouchého na ovládání a aby to moc nestálo. Zabezpečit potřebuju menší byt.

Kamerové systémy - antivandal kamery nelze je rozbít, jsou vhodné pro bytové domy apod. | Dodáváme kamerový systém na Slovensku, ochrana kanceláří, instalace alarmů | zabezpečení výrobních prostor, firem i kanceláří to je průmyslová televize, cenově dostupné zabezpečení | Kamerové systémy po celé ČR, kvalitní komponenty jsou základ úspěšného nasazení. | Sledování GPS kniha jízd šetří náklady na provoz vozového parku. | Kamerové systémy pro rodinný dům | Potřebujete malíře ? Malování Frýdek Místek používá kvalitní barvy a úklid je samozřejmost.