Kamerový systém pro měření teploty osob


EZS kamery
Kamerové systémy
Kamerový systém HD-SDI
Kamery Axis
Levné alarmy
IP kamery s nahráváním
Kamerové systémy pro lihovary
Kamerové sety
Kvalita snímacího čipu
Kamerové systémy Frýdek
IPC kamery a montáž
Analog/IP kamery
AHD kamery 1080p
Montáž kamer
Typy kamer
Speciální kamery
Rozsáhlé kamerové systémy
Ostraha škol
Využití kamer
Kamerový systém pro měření teploty osob
Kamerový systém pro parkoviště
Proč kamery
Rozpozání SPZ
Bezpečnostní kamery
Kamery CCTV
Ochrana školy kamerami
Kamery v domě
Kamery ve firmě v Praze
CCTV v Praze
Spolehlivá firma na kamery

EZS kamery

Kamerový systém pro měření teploty osob

Situace ve světe, ale i u nás je poměrně nakloněna tomu, abychom prováděli kontrolu majetku pomocí kamerových systémů. Tento expertní kamerový systém umí mnoho funkcí a typů detekce. Například můžeme použít kamerový systém na detekci teploty. To se hodí, když chcete zkontrolovat všechny osoby, které přicházejí do objektů. Prevence v podobně kontroly teploty můžete použít pro automatické vyhodnocení nebezpeční nakažení koronavirem. V tomto případě je extrémně důležitá přesnost detekce. Musíme použít spolehlivou detekci osoby s tolerancí +-0.3°C. Díky tak velké přesnosti je možné velice spolehlivě učit, kdo je zdravý a kdo musí podstoupit další testování.

Celý kamerový systém pro kontrolu teploty osob je možné instalovat ve všech typech prostor. Nutné je dodržet několik pravidel. Především osoby nemohu přijít ihned z venku, ale musí být aklimatizované na prosto v budově. Je tedy vhodné, aby osoby byly několik minut v místnosti. Pro kontrolu zaměstnanců je tak ideální využít prostory, které jsou za šatnou. Díky tomu, že se bude provádět detekce až před vstupem do pracovního prostoru, bude aklimatizace zaručena.

Kontrolu teplot osob pomocí kamer je možné provádět zcela automaticky. Kvalitní termo kamera je umístěna na kontrolu celého prostoru. Obraz je přenášen na monitor, kde je vidět jak standardní obraz z kamery, tak teplotní mapa. Kombinace obou obrazů je super v tom, že operátor vidí celou scénu a ihned zvýšené teplotní plochy. Dalším vylepšení je automatická detekce obličejů. Pokročilé algoritmy pak vyhodnotí, které objekty jsou obličeje lidí. U každé tváře kamerový systém Praha vykreslí aktuální teplotu s velkou přesností. Protože se využívají spolehlivé výpočetní algoritmy, nebudete muset řešit objekty jako jsou teplé pití, teplé ruce apod. Spolehlivě se určí jen lidé.

Když dojde k detekci osoby, která má vyšší teplotu, než je určený limit, dojde k upozornění obsluhy. Jednak se rozsvítí světlo, ale také dojde ke zvukovému upozornění. Obsluha kamerového systému pro detekci teploty osob ihned zareaguje. Například daného člověka pošle na další vyšetření. Proto je kamerový systém velice spolehlivý a především snadný na obsluhu.

Pokud přijde více lidí najednou, také to není problém. Kamerový systém pro teplotní kontrolu osob umí rozpoznat více osob v davu. Označí dokonce všechny osoby najednou, takže u všech zvlášť vidíte jejich teplotu. Ideální právě pro příchod zaměstnanců do prostoru výkonu práce.

Návštěvní kniha
Jméno
Vzkaz
Ochrana    Opište číslo z obrázku:        
Vzkazy:
Mimon82
Kamery jsme si dali na rodinný dům a konečně jsme na dovolené v klidu :)
Petra Hutnova
Ahoj, musim rict, ze kamerovy system nam hodne pomohl. Podarilo se nam usvedcit sousedy a konecne mame pokoj. Fakt sem rada ze jsme do toho penize dali, osvedcilo se to naprosto super.
Jenda
Musim rict, ze mame ted nove kamery a je to super. Muzu sledovat pres mobil co se okolo baraku deje. Fakt parada. Jednoduche sledovani pomoci bezpecnostnich kamer.
lupana velka
Ahoj, podívej se na www.alarmyskladem.cz nabídka je dobrá a hlavně super levná.
George
Kde se da koupit nejaky levny set ? Doporucite neco ? diky
Tonik
My mame doma alarm a rozhodně doporučuji. Posílá to na mobil smsky pokud se něco děje. Naštěsí u nás je klid :)
Romana
Chci alarm do bytu. Máte něco pro mě ? Chci něco jendouchého na ovládání a aby to moc nestálo. Zabezpečit potřebuju menší byt.

Kamerové systémy - antivandal kamery nelze je rozbít, jsou vhodné pro bytové domy apod. | Dodáváme kamerový systém na Slovensku, ochrana kanceláří, instalace alarmů | zabezpečení výrobních prostor, firem i kanceláří to je průmyslová televize, cenově dostupné zabezpečení | Kamerové systémy po celé ČR, kvalitní komponenty jsou základ úspěšného nasazení. | Sledování GPS kniha jízd šetří náklady na provoz vozového parku. | Kamerové systémy pro rodinný dům | Potřebujete malíře ? Malování Frýdek Místek používá kvalitní barvy a úklid je samozřejmost.