Kamerové systémy pro lihovary


EZS kamery
Kamerové systémy
Kamerový systém HD-SDI
Kamery Axis
Levné alarmy
IP kamery s nahráváním
Kamerové systémy pro lihovary
Kamerové sety
Kvalita snímacího čipu
Kamerové systémy Frýdek
IPC kamery a montáž
Analog/IP kamery
AHD kamery 1080p
Montáž kamer
Typy kamer
Speciální kamery
Rozsáhlé kamerové systémy
Ostraha škol
Využití kamer
Kamerový systém pro měření teploty osob
Kamerový systém pro parkoviště
Proč kamery
Rozpozání SPZ
Bezpečnostní kamery
Kamery CCTV
Ochrana školy kamerami
Kamery v domě
Kamery ve firmě v Praze
CCTV v Praze
Spolehlivá firma na kamery
Kamery ve firmě
IP kamera a ochrana parkování

EZS kamery

Kamerové systémy pro lihovary

V roce 2014 koncem ledna byly přesně definovány parametry pro kontrolu lihovarnických provozů. Tyto podmínky zpřesňují znění zákona č. 307/2013 Sb. o povinném značení lihu, který povinný pro všechny, kteří musí značit líh. Jedna část tohoto zákona hovoří o tom, že každé místo, kde je povoleno značení lihu a všechny daňové sklady provozovatele musí být vybaveny kamerovým systémem. Tyto speciální kamerové systémy musí mít požadované vlastnosti. Pojednává o nich paragraf 22, který je součástí zmíněného zákona.

Jeden z důležitých parametrů je dlouhý záznam obrazu po dobu 70 dní a také vzdálený přístup na kamerový systém přes software Internet Explorer. Prováděcí vyhláška také stanoví, že veškeré kontrolované místnosti musí mít dostatečnou kvalitu záznamu na to, aby byla možná snadná identifikace jednotlivých osob a prostor, kde se pracuje s kolky. Vhodným prostředkem, který tyto podmínky dodrží jsou Full HD kamerové systémy.

Jedna z možností jsou HD-SDI kamerové systémy. Mají příznivou cenu a snadnou a rychlou instalaci kamer i záznamového zařízení. Montujeme kamery po celé republice, například kamerové systémy Praha, nebo kamerové systémy Brno. HD-SDI kamery mají rozlišení 2 Mpix. Takto vysoké Full HD rozlišení je dostatečné pro celní správu. Nahrávací zařízení podporuje zapojení více disků pro záznam, takže při použití velikosti 4 x 4 TB je dostatečný prostor pro nahrávání videa po požadovanou dobu 70 dní. K DVR můžeme připojit i externí diskové pole, které rozšíří dobu ukládání videa mnohonásobně. HD-SDI kamery dodáváme v provedení antivandal s IR nebo jednodušší válečkové provedení. Kamery mají infra přísvit a protože do některých provozů jsou požadovány otočné kamery, doporučíme HD-SDI kamery s optickým zoomem 20x a vestavěným infra přísvitem. Záznamové zařízení je snadné ovládat přes internet a to nejen z požadovaného Internet Exploreru, ale také pomocí mobilních telefonů, tabletů a podobně.

Druhou možností jsou IP kamerové systémy. Tento kamerový systém je ideální i pro sledování lihovarů a stáčíren lihu. Velikost obrazu od 1,3 Mpix (HD rozlišení) až po 5 Mpix. Výhodou je možnost větší kvality obrazu a záznam lze pořídit jak na nahrávací zařízení, tak na PC videoserver. Nevýhodou je vyšší cena IP kamer. Na druhou stranu lze při instalaci použít kabeláž a síť, která je už rozvedena. Pro záznam z IP kamer po dobu 70 dní je zapotřebí také velké diskové pole, takže je nutno vybírat vhodné záznamové zařízení, které podporuje několik pevných disků a připojení externího pole. Provedení IP kamer je opět {možné váleček, antivandal provedení nebo otočné kamery|jako otočné kamery, nebo kamery v antivandal

Návštěvní kniha
Jméno
Vzkaz
Ochrana    Opište číslo z obrázku:        
Vzkazy:
Mimon82
Kamery jsme si dali na rodinný dům a konečně jsme na dovolené v klidu :)
Petra Hutnova
Ahoj, musim rict, ze kamerovy system nam hodne pomohl. Podarilo se nam usvedcit sousedy a konecne mame pokoj. Fakt sem rada ze jsme do toho penize dali, osvedcilo se to naprosto super.
Jenda
Musim rict, ze mame ted nove kamery a je to super. Muzu sledovat pres mobil co se okolo baraku deje. Fakt parada. Jednoduche sledovani pomoci bezpecnostnich kamer.
lupana velka
Ahoj, podívej se na www.alarmyskladem.cz nabídka je dobrá a hlavně super levná.
George
Kde se da koupit nejaky levny set ? Doporucite neco ? diky
Tonik
My mame doma alarm a rozhodně doporučuji. Posílá to na mobil smsky pokud se něco děje. Naštěsí u nás je klid :)
Romana
Chci alarm do bytu. Máte něco pro mě ? Chci něco jendouchého na ovládání a aby to moc nestálo. Zabezpečit potřebuju menší byt.

Kamerové systémy - antivandal kamery nelze je rozbít, jsou vhodné pro bytové domy apod. | Dodáváme kamerový systém na Slovensku, ochrana kanceláří, instalace alarmů | zabezpečení výrobních prostor, firem i kanceláří to je průmyslová televize, cenově dostupné zabezpečení | Kamerové systémy po celé ČR, kvalitní komponenty jsou základ úspěšného nasazení. | Sledování GPS kniha jízd šetří náklady na provoz vozového parku. | Kamerové systémy pro rodinný dům | Potřebujete malíře ? Malování Frýdek Místek používá kvalitní barvy a úklid je samozřejmost.