Kamery Axis


EZS kamery
Kamerové systémy
Kamerový systém HD-SDI
Kamery Axis
Levné alarmy
IP kamery s nahráváním
Kamerové systémy pro lihovary
Kamerové sety
Kvalita snímacího čipu
Kamerové systémy Frýdek
IPC kamery a montáž
Analog/IP kamery
AHD kamery 1080p
Montáž kamer
Typy kamer
Speciální kamery
Rozsáhlé kamerové systémy
Ostraha škol
Využití kamer
Kamerový systém pro měření teploty osob
Kamerový systém pro parkoviště
Proč kamery
Rozpozání SPZ
Bezpečnostní kamery
Kamery CCTV
Ochrana školy kamerami
Kamery v domě
Kamery ve firmě v Praze
CCTV v Praze
Spolehlivá firma na kamery
Kamery ve firmě

EZS kamery

Kamery Axis

Bezpečnostní kamery světoznámého výrobce Axis jsou určené pro veškeré prostředí a podmínky. Firma Axis pochází ze Švédska, kde se vyvinula v celosvětového producenta bezpečnostních kamer, a to nejen analogových kamer, ale také moderních IP kamer včetně nahrávacích zařízení. Kamerové systémy Axis jsou určené jak pro menší prostory, tak pro rozsáhlé kamerové systémy Brno, které mají několik stovek bezpečnostních kamer a několik desítek záznamových NVR.

Hodí se pro instalace ve veřejném sektoru, jako jsou letiště, vlakové nádraží, městské kamerové systémy, vězení, kasina nebo banky. Výrobky Axis se vyznačují špičkovým obrazem a to především při špatném světle a složité scéně.
Obraz je i v noci barevný a postačí i pouliční osvětlení. Na výběr jsou zabezpečovací kamery Axis i s velmi vysokým rozlišením.

Firma Axis vyrábí také HDSDI kamery a záznamové zařízení pro IP kamery. K jednomu NVR je možné připojit až 32 IP kamer, ale centrální software pro správu NVR může ovládat až několik stovek záznamových zařízení. Díky tomu lze integrovat do kamerového systémy mnoho kamer a zařízení, například také videopřevodníky, pohybové čidla a další prvky. Záznam funguje na principu klient server, takže obraz se ukládá na několik síťových disků nebo serverů.

Klientský přístup na kamerové systémy Břeclav zahrnuje jak počítače, tak mobilní telefony nebo tablety. Pro některé typy kamer Axis lze také připojit mikrofon pro oboustranné spojení s hlasem mezi klientem a pozorovaným místem. Záznamové softwary lze dále vybavit expertními moduly. To znamená, že program na PC automaticky identifikuje podezřelé osoby, vyvolá poplach při překročení daného místa, nebo pokud se někdo pokusí vylézt na chráněný objekt. Dále kamerové systémy Axis podporují počítání osob, nebo je možné vyvolat alarm, pokud dojde k odcizení předmětu, nebo naopak někdo zanechá předmět, například kufřík na letišti. Celkově doporučujeme kamerové systémy Axis pro náročné aplikace, protože jsou také finančně náročnější.

Návštěvní kniha
Jméno
Vzkaz
Ochrana    Opište číslo z obrázku:        
Vzkazy:
Mimon82
Kamery jsme si dali na rodinný dům a konečně jsme na dovolené v klidu :)
Petra Hutnova
Ahoj, musim rict, ze kamerovy system nam hodne pomohl. Podarilo se nam usvedcit sousedy a konecne mame pokoj. Fakt sem rada ze jsme do toho penize dali, osvedcilo se to naprosto super.
Jenda
Musim rict, ze mame ted nove kamery a je to super. Muzu sledovat pres mobil co se okolo baraku deje. Fakt parada. Jednoduche sledovani pomoci bezpecnostnich kamer.
lupana velka
Ahoj, podívej se na www.alarmyskladem.cz nabídka je dobrá a hlavně super levná.
George
Kde se da koupit nejaky levny set ? Doporucite neco ? diky
Tonik
My mame doma alarm a rozhodně doporučuji. Posílá to na mobil smsky pokud se něco děje. Naštěsí u nás je klid :)
Romana
Chci alarm do bytu. Máte něco pro mě ? Chci něco jendouchého na ovládání a aby to moc nestálo. Zabezpečit potřebuju menší byt.

Kamerové systémy - antivandal kamery nelze je rozbít, jsou vhodné pro bytové domy apod. | Dodáváme kamerový systém na Slovensku, ochrana kanceláří, instalace alarmů | zabezpečení výrobních prostor, firem i kanceláří to je průmyslová televize, cenově dostupné zabezpečení | Kamerové systémy po celé ČR, kvalitní komponenty jsou základ úspěšného nasazení. | Sledování GPS kniha jízd šetří náklady na provoz vozového parku. | Kamerové systémy pro rodinný dům | Potřebujete malíře ? Malování Frýdek Místek používá kvalitní barvy a úklid je samozřejmost.